اقامت-طلایی-امارات
ویزا و اقامت طلایی امارات متحده عربی

اقامت ویزای طلایی امارات 5 یا 10 ساله

افراد نخبه و با استعداد علمی هنری و  ورزشی و سرمایگذاران بورس و ملکی که متقاضی اقامت طولانی کشور امارات میباشند میتوانند نسبت به تشکیل پرونده مهاجرتی و ارایه مدارک و مستندات مثبته خود برای اخذ ویزا و اقامت طلایی از طریق وکلای خود در موسسه حقوقی مهاجرتی گروه الیزیا اقدام نمایند.

در این مقاله سعی شده است که هر آنچه که شما عزیزان در این باره  میخواهید بدانید گردآوری شده باشد.

ویزای طلایی:

امارات ویزای طلایی را برای طیف وسیعی از رده‌های حرفه‌ای و سرمایه‌گذارانی که به دنبال لذت بردن از بهترین کیفیت زندگی در کشور به صورت طولانی مدت هستند، اعلام کرده است. در زیر لیست  ویزای طلایی برای دسته های مختلف آورده شده است:
1-سرمایهگذاری در املاک و مستغلات 2-دانشمندان
3-استارت آپ ها 4-نخبگان و استعداد های ویژه 5-دانش آموزان استعداد درخشان

ویزا-اقامت-طلایی-کشور-امارات

 

تغییرات شرایط جدید ویزای طلایی برای انواع متقاضیان و نخبگان

🔹سرمایه گذاران املاک و مستغلات: حداقل سرمایه گذاری 2 میلیون درهم در املاک و مستغلات برای واجد شرایط بودن برای ویزا مورد نیاز است. سرمایه‌گذارانی که ملکی را در املاک  وام مسکن و خارج از طرح خریداری می‌کنند، در صورتی که مجموع سرمایه‌گذاری آنها 2 میلیون درهم یا بیشتر باشد، مجاز هستند.

🔹استارت‌آپ‌ها: کارآفرینان اکنون می‌توانند از ویزای طلایی در سه دسته استفاده کنند – (1)  استارت‌آپ در کشور ثبت شده است، (2) باید زیر مجموعه SME باشد، (3) و درآمد سالانه باید 1 میلیون درهم یا بالاتر باشد.

🔹دانشمندان: افرادی که در رشته خود مهارت دارند می توانند برای ویزای طلایی درخواست دهند در صورتی که شرایط زیر را داشته باشند – توصیه ای از شورای علمی امارات و مدرک دکترا یا کارشناسی ارشد از یک دانشگاه برتر در علوم زیستی، علوم طبیعی، فناوری و مهندسی

🔹استعدادهای استثنایی: افرادی که استعدادهای استثنایی در زمینه هنر، فرهنگ، فناوری دیجیتال، ورزش به شرط عضویت در تیم ملی یا داشتن مدال و رتبه بین المللی ، پزشکان دارای برد بین المللی می توانند برای ویزای طلایی اقدام کنند. آنها به یک توصیه نامه یا تأییدیه از نهاد دولتی مربوطه نیاز دارند.

🔹کارگران ماهر: متقاضی باید دارای مدرک لیسانس، قرارداد کاری معتبر، ردیف شغلی باید تحت سطح شغلی یک یا دو باشد که توسط وزارت منابع انسانی و امارات تعریف شده است، و حداقل حقوق ماهیانه 30000 درهم باشد.

🔹دانش‌آموزان برتر:  دانش‌آموزان استثنایی که نمرات بالایی در مدارس و دانشگاه‌های امارات متحده عربی کسب کرده‌اند یا کسانی که در زیر ۱۰۰ دانشگاه برتر در سراسر جهان قرار دارند، می‌توانند برای ویزای طلایی درخواست دهند.

اقامت-طلایی-امارات

پاسخ به سوالات زیر به شما کمک میکند که آیا واجد شرایط اقامت طلایی هستید یا خیر

 

اداره فدرال هویت، شهروندی، گمرک و امنیت بندر (ICP) امارات متحده عربی جزئیاتی را برای افراد به اشتراک گذاشته است تا واجد شرایط بودن برای ویزای طلایی را بررسی کنند زیرا بسیاری از نخبگان علمی هنری ورزشی کارمندان ماهر و استعدادهای ویژه هنوز مطمئن نیستند که واجد شرایط هستند یا خیر
برای دانستن معیارهای واجد شرایط بودن 11 سوال در زیر آمده است:
 آبا در امارات هستید؟
– آیا شما یکی از سرمایه گذاران کشور هستید که شرایط زیر را دارید؟
در یک صندوق سرمایه گذاری دارای مجوز در داخل کشور، بیشتر از 2 میلیون درهم سپرده داشته باشید
. صاحب یک شرکت با سرمایه بیشتر از 2 میلیون درهم در امارات متحده عربی
مالکیت سهام شرکتی با ارزش بیشتر از 2 میلیون درهم.  یا  مالک یا شریک شرکتی است که مالیاتی با ارزش بیشتر از 250000 درهم پرداخت می کند.
– آیا ملکی دارید که ارزش کل آن بیشتر از 2 میلیون درهم نباشد و مشمول رهن نباشد؟
– آیا پروژه قبلی موفقی در کشور با سرمایه حداقل 500000 درهم دارید؟
– آیا شما یکی از فارغ التحصیلان برجسته دبیرستان از دبیرستانی در امارات هستید؟
– آیا شما یکی از فارغ التحصیلان برجسته دانشگاهی هستید که از دانشگاه های معتبر کشور با معدل بیشتر از 8 یا 18 فارغ التحصیل شده اید؟
– آیا شما پزشکی هستید که مجوز انجام این حرفه را از سازمان های دولتی تایید شده در امارات می دهید و در حال حاضر مشغول به کار هستید؟
– آیا شما متخصص مهندسی و علوم هستید و در یکی از این زمینه ها مشغول به کار هستید؟
اپیدمیولوژی و ویروس ها
هوش مصنوعی
اطلاعات بزرگ
مهندسی رایانه
مهندس الکترونیک
مهندسی نرم افزار
مهندسی برق
مهندسی ژنتیک
مهندسی بیوتکنولوژی
– آیا شما فردی خلاق هستید که قبلاً در زمینه هنرهای تجسمی، انتشارات، هنرهای نمایشی، طراحی و صنایع دستی، بازی ها و ورزش های الکترونیکی، رسانه ها و غیره در داخل یا خارج از امارات، تولیدات هنری برجسته و ملموسی تولید کرده اید؟
– آیا شما یک مبتکر با حق ثبت اختراع هستید که به اقتصاد امارات متحده عربی ارزش می بخشد؟
– آیا شما یک مدیر عامل هستید که در امارات متحده عربی در بخش خصوصی یا دولتی کار می کنید؟
برای واجد شرایط بودن برای این اقامت، باید دارای مدرک دانشگاهی با مدرک لیسانس، حقوق ماهانه حداقل 50000 درهم و حداقل پنج سال سابقه کار در امارات باشید.
– آیا شما در یکی از رشته های آموزشی نادر اولویت دار در امارات تخصص دارید؟
 واجد شرایط بودن برای این اقامت، باید مدرک دانشگاهی با مدرک لیسانس در یکی از رشته ها یا تخصص های اولویت دار داشته باشید که شامل: آموزش، آموزش، مدیریت و مراقبت از افراد مصمم است.
– آیا شما یک ورزشکار، مربی، داور، پزشک ورزشی، درمانگر ورزشی، یا چهره ورزش عمومی هستید که دستاوردهای ورزشی ملموسی در امارات یا خارج از کشور دارید؟
– آیا در یکی از رشته های اولویت دار مدرک دکترا دارید و در یکی از این گرایش ها کار می کنید؟
– آیا شما یکی از پیشگامان کارهای بشردوستانه از دسته های زیر هستید؟
اعضای سازمان های بین المللی و منطقه ای یا کارمندان آنها برای حداقل پنج سال
دریافت کنندگان جوایز قدردانی از موسسات محلی، منطقه ای یا بین المللی متخصص در کارهای بشردوستانه
داوطلبان در کارهای بشردوستانه برای حداقل پنج سال یا 500 ساعت داوطلبانه
حامیان مالی کارهای بشردوستانه با ارزش کمتر از 2 میلیون درهم یا معادل آن

🔹لطفا برای  مشاوره_مهاجرت به امارات و درخواست انواع ویزا  از طریق دایرکت ثبت در خدمات  یا تماس با خطوط ذیل با مشاوران  ما در ارتباط باشید.
📱Whats app/call
00989125275120

00971524723169

ایمیل:
eliziagroup@gmail.com
صفحه خبری و تحریریه اینستاگرام

پست های اخیر

USAIran