water-front-mawater-front-market-dubairket-dubai
خرید ارزان و با کیفیت در دبی اشنایی با واتر فرانت مارکت دبی

بازار واتر فرانت دبی The Waterfront Marke

به دنبال خرید ارزان و با کیفیت در دبی هستید

 

بازار واترفرانت، مقصد اصلی دبی برای غذاهای تازه، پنجمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد. در این پنج سال، بیش از 50 میلیون بازدیدکننده از درهای آن عبور کرده اند تا طیف گسترده ای از پیشنهادات آن را تجربه کنند – از محصولات تازه با کیفیت بالا گرفته تا ماهی و غذاهای دریایی محلی و بین المللی، بهترین گوشت و مرغ در کلاس، و کالاهای خشک. و ادویه جات ترشی جات

محمد المدنی، مدیر مرکز The Waterfront Market می گوید: «ما بسیار مفتخریم که از زمان افتتاح در سال 2017 از بیش از 50 میلیون بازدیدکننده استقبال کرده ایم. طی پنج سال گذشته، تلاش‌های مستمر تیم واترفرانت مارکت برای ارائه خدمات به مشتریان، آن را به بازار برتر مواد غذایی تازه دبی تبدیل کرده است.

کافه‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌های خرده‌فروشی و یک هایپرمارکت محبوب را به این ترکیب اضافه کنید و یک مقصد خرید بی‌نظیر و یک‌جا خواهید داشت. آل مدنی توضیح می‌دهد: «با گزینه‌های مختلف خرده‌فروشی و فروشگاه‌های غذا و نوشیدنی، و همچنین بهترین مواد غذایی تازه، از میوه و سبزیجات گرفته تا گوشت و مرغ و ماهی و غذاهای دریایی، مشتریان می‌توانند همه چیز را زیر یک سقف در بازار واترفرانت تجربه کنند». ما مشتاقانه منتظر استقبال میلیون‌ها بازدیدکننده در سال‌های آینده هستیم.»

 water-front-marketwater-front-market water-front-market

بازار آب‌نما با ارائه تازگی و ارزش به مشتریان، میراث بازار ماهی معروف دیره را ادامه می‌دهد، که از سال 1958 ماهی تازه و محصولات را به جامعه عرضه می‌کرد. نه تنها در مقیاس گسترش یافته است، بلکه دامنه را برای گنجاندن تمام عناصر لازم برای یک تجربه خرید یک مرحله ای مانند داروخانه، مبادلات پول، خدمات تجاری و موارد دیگر افزایش داده است.

از زمان آغاز به کار، بازار واترفرانت تقریباً 565000 تن غذا فروخته است – برای اینکه این رقم را در نظر بگیریم، وزن آن بیشتر از وزن بلندترین ساختمان جهان، برج خلیفه است.

فروخته شده را تشکیل می دهند – حدود 456250 تن در پنج سال. با بیش از 300 ماهیگیر که فلسفه مستقیم بازار از قایق به بشقاب را قادر می‌سازند، جای تعجب نیست که رستوران‌ها، هتل‌ها و خانواده‌ها از دبی و فراتر از آن، برای بازار آب‌فرانت خط لوله‌ای ایجاد کنند تا صید تازه را به دست آورند. با این حال، جذابیت بازار به غذاهای دریایی محلی محدود نمی شود. بیش از 350 نوع ماهی و غذاهای دریایی از سرتاسر جهان در بازار واترفرانت موجود است که از تمام 200 ملیت ساکن امارات متحده عربی پذیرایی می کند.

water-front-market
همین امر در مورد گوشت و مرغ، میوه و سبزیجات، و همچنین کالاهای خشک و ادویه جات نیز صدق می‌کند، به‌علاوه 80 کشاورز محلی از پنج قاره مختلف در بازار عرضه می‌شوند.

water-front-marketwater-front-market

جای تعجب نیست که سرآشپزهای مشهوری مانند گوردون رمزی، نوبو ماتسوهیسا، جورجیو لوکاتلی و بوی لوگرو نیز برای تهیه محصولات تازه به بازار ساحلی برای پختن غذاهای خوش طعم در رستوران های دبی خود متکی هستند.

تحسین برانگیز بودن تجربه مشتری در بازار واترفرانت ، سرآشپز مقیم اجرایی آن است که برای اولین بار برای هر بازاری در امارات متحده عربی است. هر جمعه، سرآشپز کریستوس لیمپریس جلسات آشپزی زنده برگزار می‌کند، از خریداران درباره بهترین محصولات فصلی، آنچه برای یک شام خانوادگی جشن بخریم، نحوه تهیه یک استیک عالی، یا از بین منتخب وسیع ماهی و غذاهای دریایی، سؤال می‌پرسد. پیشنهاد. اگر آنچه را که در بازدیدهای خود می بینید دوست دارید، می توانید از کلاس های آشپزی او و همچنین نکات و ترفندها در صفحه اینستاگرام واترفرانت مارکت مطلع شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازار میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید Waterfrontmarket.ae

 

برای مشاوره مهاجرت به امارات و اخذ اقامت خانوادگی  با ما در ارتباط باشید.
09125275120
09354785014
09192130703
00971524723169

ایمیل:
eliziagroup@gmail.com
صفحه خبری و تحریریه اینستاگرام
dubaiinfarsi

پست های اخیر

USAIran