نمایندگی شرکت مهاجرتی در دبی

اعطا نمایندگی شرکت مهاجرتی در دبی

شرکت قصرالنور یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ Elizia در شرکت امارات میباشد.
هلدینگ ELIZIAGROUP با چندین سال سابقه درخشان در ایران و امارات و با داشتن 4 شرکت زیر مجموعه فعال در زمینه های :

1- حقوقی و مشاوره کسب و کار

2-املاک و مستغلات

3- مشاور امور بازرگانی و کارگو

4-خدمات هتلینگ و برگذاری تورهای VIP ویژه شرکت مدیران در نمایشگاه های
بین المللی امارات

تاسیس شرکت در دبی بهمراه اقامت و آیدی کارت 3 ساله خانوادگی امارات

در صدد اطلاع رسانی و آگاه سازی و رفع موانع مهاجرت و انجام مشاوره کسب و کار ، تهیه بیزینس پلن برای مشتریان و نیز اخذ ویزا اقامت و آیدی کارت خانوادگی کشور امارات ویژه مدیران تجاری، بازرگانی و صنعتی، تولیدی و مشاور امور بازرگانی و حمل و نقل و نیز یار و یاور موکلین خود و خانواده ایشان در امر خرید و فروش و اجاره ملک مسکونی و اداری و تجاری میباشد.

قابل ذکر است هلدینگ Elizia از نظر تعداد درخواست های مشاوره شروع کسب و کار جدید و تهیه بیزینس پلن و نیز ثبت شرکت در دبی و همچنین اخذ اقامت خانوادگی کشور امارات در یک سال گذشته با حفظ رضایت حداکثری مشتریان رکوردار بوده است.

همکاری با موسسه حقوقی در امارات

به طور خلاصه هدف اصلی ما در این مجموعه ، بهینه و ساده‌کردن پروسه ارائه انواع خدمات حقوقی،کسب و کار و بازرگانی و اقامتی در کشور امارات و شهر زیبای دبی میباشد.

ما می‌خواهیم به کمک کارشناسان متعهدمان در صفحه خبری اینستاگرامی dubaiinfarsi در ابتدا به عنوان یک مشاور و راهنما در کنار شما بوده تا بتوانیم پس از آشنایی شما با زوایای مختلف مهاجرت و زندگی در کشور امارات و با اخذ انواع مجوزهای شغلی و ثبت شرکت در دبی
به همراه دریافت اقامت و آیدی کارت 3 ساله خانوادگی امارات متحده عربی ، رویای شروع زندگی و شروع کسب و کار دلچسب را در این کشور پیشرفته و باثبات اقتصادی و دارای رفا و امنیت در هر زمینه را محقق نماییم.

ما با کارشناسان خبره و متعهد شرکت ELIZIA REALSTATE و با همکاری با دولوپرها پروژه ها و شرکت‌های بزرگ ساختمانی در شهر دبی رویای داشتن ویلا و آپارتمان مسکونی و اداری شما را در یکی از بهترین شهر های جهان به واقعیت تبدیل میکنیم.

کارشناسان بازرگانی ما در شرکت ELIZIA CARGO در تلاش اند که چراغ راهنمای شما در آشنایی با رویه صادرات و واردات و رسومات تجارت بین المللی در کشور امارات باشند.

لازم به ذکر است ما تنها مؤسسه حقوقی فارسی زبان در کشور امارات هستیم که برای حفظ منافع مراجعین و موکلین خود کلیه امور و خدمات خود را تحت قرارداد و نظارت وکیل پایه 1 دادگستری انجام می‌دهیم.

لذا کلیه آژانس های مسافرتی و شرکت‌ها و دفاتر مهاجرتی که متقاضی همکاری و نمایندگی فروش پیکج های اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت و خرید ملک مسکونی هستند می‌توانند ، جهت هماهنگی ها با شماره واتس آپ 00971524723169 (امور نمایندگی ها) تماس برقرار کرده و بدین منظور مدارک ذیل را به شماره واتس آپ مذکور یا آدرس ایمیل eliziagroup@gmail.com ارسال نمایند.
– نامه درخواست همکاری روی سربرگ به همراه امضا و مهر
– مجوز بند الف
– آگهی ثبت روزنامه رسمی و اساسنامه
– تصویر کارت ملی مدیر عامل
-قرارداد همکاری و اعطای نمایندگی فروش (قابل آپلود از سایت)

فرم اعطا نمایندگی دبی امارات

پست های اخیر

USAIran