ترانسفر فرودگاهی دبی

خدمات ترانسفر فرودگاهی دبی

خدمات انحصاری و جذاب ما مؤسسه ELIZIAGROUP در ملاقات و خوشامدگویی بدو ورودتان به شهر دبی باعث می‌شود فرودگاه برای شما، مشتریان یا عزیزانتان در زمان رسیدن به مقصد سفر شروع یک خاطره زیبا باشد.
ما حتی می‌توانیم در صورت درخواست شما خدمات VVIP فرودگاهی را شامل خدمات “ملاقات و استقبال” “نمایندگان فرودگاه” در صورت تقاضا، “اسکورت گروهی” برای سفرهای گروهی و غیره ارائه می دهیم. ما مسافران را به داخل و خارج از فرودگاه اسکورت می کنیم. ما شما را در تمام ترمینال های فرودگاه بین المللی دبی DXB و فرودگاه بین المللی آل مکتوم در بدو ورود ملاقات خواهیم کرد و در هر مرحله با شما خواهیم بود. خدمات ما برای همه مسافران، در هر خط هوایی و در هر کلاس بلیط در دسترس است. ما آنجا هستیم تا در هر مرحله به شما کمک کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که از ابتدای سفر احساس رضایت و نیازهای شما برآورده می شود.
پس از استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی دبی و رسیدن شما به هتل محل اقامتت تان نماینده ما به عنوان تور لیدر و رهنمای شما در محل هتل به استقبال شما آمده و خدمات چک این هتل را مطابق با درخواست و وچر رزرو هتل شما انجام خواهد داد. ایشان برای همراهی شما در تمام روزهای سفر در دسترس خواهد بود.

به یاد داشته باشید پیکاپ و سوار شدن از فرودگاه سرویس های حمل و نقل فرودگاهی ما بسیار بی عیب و نقص و با قیمت مناسب هستند.
ما پیشنهاد میکنیم که تمام مسافرین عزیز در سفر به شهر زیبای دبی از خدمات ترانسفر فرودگاهی و شهری مؤسسه ما که صورت VIP ارائه می‌شود استفاده کنند اینکار باعث ثبت شروع یک خاطره‌ایی بی تکرار خواهد شد.
با رزرو این سرویس ها بعد از فرود هواپیما در فرودگاه بین المللی دبی هم از تنش های یافتن تاکسی خلاص شوید و هم هزینه های اضافی را کاهش دهید.
این ترانسفر فرودگاهی دبی شروع یک تعطیلات یا سفر تجاری عالی در دبی را برای شما تضمین می کند و هم چنین ما طیف وسیعی از وسایل نقلیه را برای تامین نیازهای سفر شما فراهم کرده ایم که هم برای افراد و هم برای گروه ها یا خانواده ها در نظر گرفته شده اند.


تنها کاری که باید انجام دهید این است که اطلاعات خود از جمله زمان فرود و آدرس هتل یا محل اقامت خود را در زمان رزرو به ما ارائه دهید.
اطلاعات شما به سرعت تایید می شود و می توانید مطمئن باشید که به محض اینکه تشریفات مهاجرتی را انجام دهید و از فرودگاه خارج شوید، یک راننده با لباس های مرتب وبرخوردی دوستانه، در بدو ورود به استقبال شما می آید و در وسیله ی نقلیه ی تمیز و با تهویه مطبوع ما بنشینید در طی مسیر از شما و خانواده عزیزتان با نوشیدنی خنک پذیرایی خواهد شد و از انتقال آرام و بدون نگرانی به هتل خود، محل اقامتگاه شخصی یا محل مورد نظرتون در دبی لذت خواهید برد.
سامانه ترانسفر فرودگاهی دبی ما ، یکی از خدمات نوین و دارای ارزش افزوده ای است که به صورت خاص به مسافران و مشتریان پرتال اجاره خودرو وب سایت ELIZIAGROUP الیزیا گروپ داده می شود.


تیم پشتیبانی شرکت الیزیا گروپ برای خدمات ترانسفر دبی با دارا بودن خودرو های تشریفاتی با بالاترین کیفیت و آخرین مدل، در دبی آماده ی خدمت رسانی به کلیه مشتریان عزیز است.
ما حتی شما را درصورت تمایل به داشتن خودرو شخصی و کرایه ماشین روزانه در دبی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت کمک خواهیم کرد.
در زیر میتوانید تصاویر خودرو های کرایه ایی در دسترس مؤسسه ما را ملاحظه فرمایید.

پست های اخیر

USAIran