ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی (امارات)

ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی (امارات) و نحوه ی فعالیت این نوع شرکت در دبی

ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی تا دهه ی گذشته برای ایرانیان مقدور نبود و هموطنان ما نمی توانستند از طریق ثبت شرکت به این روش در دبی اقامت یابند و مشغول فعالیت های تخصصی خود شوند. اما امروزه با تغییر سیاست ها و همچنین تغییرات به وجود آمده امکان ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی برای ایرانیان مقدور می باشد و افراد می توانند برای اخذ اقامت از این طریق اقدام نمایند.

شرکت جنرال تریدینگ و به افراد و مدیران صاحب شرکت این امکان را می دهد تا در هر زمینه و کالایی نسبت خرید و فروش، صادرات و واردات اقدام نموده و همچنین در تولید پوشاک و تولید لوازم الکترونیکی و در کنار آن تولید ماشین آلات، فعالیت کنند. معمولا اکثر کسانی که اقدام به ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی می کنند از بازرگانان و تاجران می باشند و که می خواهند با استفاده از این مجوز اقدام به فعالیت در در هر زمینه ایی و به صورت گسترده داشته باشند.

در این دهه کشور امارات بودجه و همچنین طرح های مختلف حمایتی بسیار خوبی را برای افرادی که می خواهند در این زمینه فعالیت کنند در نظر گرفته است و افراد می توانند با استفاده از این سیاست های جدید به موفقیت های بسیار خوبی در این زمینه برسند. نکته ای که وجود دارد این است که افراد بهتر است قبل از عوض شدن سیاست های کشور امارات مبنی بر عدم صادر شدن مجوز ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی برای ایرانیان اقدام به دریافت مجوز فوق نمایند.

 

اولین اقدام برای ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی (امارات) چیست؟

اولین اقدامی که افراد می بایست برای ثبت شرکت جنرال تریدینگ دبی انجام دهند این است که یک موسسه ی بسیار معتبر و دارای سابقه را برای انجام کار های خود مبنی بر دریافت مجوز ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی انتخاب نمایند. نکته ای که وجود دارد این است که برای انجام این کار افراد می بایست کمی حوصله و دقت به خرج دهند تا دچار مشکلات غیر منتظره ای نشوند و بدون دردسر خاصی مجوز خود را دریافت نمایند.

اولین موردی که باید در انتخاب یک موسسه ی مناسب برای همکاری به آن دقت کرد سابقه ی موسسه ی فوق می باشد. در صورتی که سابقه ی موسسه ی انتخاب شده طولانی مدت باشد به این معنی است که توانسته است خدمات مناسبی را برای مشتریان خود ارائه دهد و به موفقیت بلند مدتی در حیطه ی کاری خود دست یابد که این مورد در نوع خود بسیار جالب توجه می باشد.

مزیت های کلی ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی دارای مزیت های بسیار زیاد و همچنین فوق العاده ای می باشد که افراد می توانند از آن برخوردار شوند. برای مثال گفتنی است که اگر کسب و کار شما به گونه ای است که باید از مناطق آزاد کالا وارد کنید و یا کالا صادر کنید و به دلیل این که گمرک هزینه های زیادی را از شما طلب می کند نمی توانید به خوبی کار خود را انجام دهید، ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی و اخذ مجوز انجام کار در این زمینه مشکلات شما را به صورت تمام و کمال از بین خواهد برد چرا که دیگر نیازی به پرداخت عوارض گمرک نخواهید بود.

مزیت دیگری که افراد می توانند با ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی از آن برخوردار گردند این است که می توانند قبل از دریافت ویزا نیز در این کشور حساب بانکی باز کنند. در تمامی کشور های دنیا قبل از این که افراد ویزا بگیرند نمی توانند حساب بانکی افتتاح کنند و کشور امارات نیز از قاعده ی فوق مستثنی نمی باشد اما در صورتی که افراد بخواهند اقدام به ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی کنند می توانند قبل از دریافت ویزا اقدام به افتتاح کردن حساب بانکی در امارات نمایند.

افراد پس از ثبت کردن شرکت جنرال تریدینگ در دبی به صورت اتوماتیک ویزا و اقامت سه ساله ی کشور امارات دریافت خواهند کرد. گفتنی است که کشور امارات به هیچ عنوان اقامت دائم به افراد اعطا نمی کند و صرفا ویزای اقامت موقت قابل تمدید را برای افراد ارائه می دهد که یکی از بهترین راه ها برای دریافت اقامت قابل تمدید ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی می باشد.
همچنین مدیران شرکت می‌توانند برای افراد خانواده تحت تکفل خود (همسر، فرزندان و والدین) اقامت و آیدی کارت 3 ساله امارات را دریافت نمایند.

در ارتباط با مزیت های کلی ثبت شرکت در دبی نیز باید بگوییم که افراد می توانند آزادانه با کشور های دیگر به تجارت مشغول شوند، از پرداخت مالیات به صورت صد در صد معاف خواهند شد که این موضوع در نوع خود بسیار جالب توجه بوده و ارزشمند می باشد، گرفتن کارت های اعتباری و همچنین دریافت وام های بلند مدت، سرمایه گذاری کردن در کشور با ثبات اقتصادی بسیار بالا و ثبت کردن شرکت به صورت چند منظوره از جمله مزیت های بسیار خارق العاده ای است که افراد می توانند با ثبت شرکت در امارات از آن برخوردار شوند.

 

مراحل و شرایط و مدارک لازم برای ثبت شرکت در دبی (امارات)

اولین مرحله برای ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی انتخاب یک موسسه ی مناسب برای انجام کار های شما می باشد. مرحله ی بعدی تهیه ی مدارک و همچنین انجام کار های ادارای است. نکته ای که در این مورد باید ذکر گردد این است که افراد در انجام کار های اداری و همچنین جمع آوری مدارک بهتر است با حوصله عمل کنند و صبر پیشه کنند و به هیچ عنوان کلافه نشوند.

اولین مدرکی که افراد باید نسبت به تهیه ی آن اقدام کنند کپی پاسپورت های کارکنان و همچنین سهامداران شرکت می باشد. مورد بعدی که می بایست تهیه گردد توافق نامه ی شرکت می باشد که تمامی سهام داران می بایست موضوع فعالیت خود را در آن ذکر کنند و توافق خود اعلام کنند. پس از ارائه ی مدارک به ارگان مربوط که می توان آن را وزارت اقتصاد امارات نامید می بایست منتظر ماند تا این ارگان موافقت خود را با درخواست شما را اعلام نماید.

مجددا خاطر نشان می‌گردد مجوز جنرال تریدینگ تنها راه گشایش فعالیت تجاری گسترده بوده و همچنین برای فعالین و تجار ایرانی تا دهه ی گذشته قابلیت دریافت این مجوز نبود ؛ اما به علت تغییرات در سیاست‌ها اقتصادی کشور امارات این مهم اکنون ممکن شده و البته باید توجه داشت که ممکن است مجوز ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی تنها برای مدتی برای ایرانیان فعال شده باشد، پس تا سیاست در این باره تغییری نکرده است، برای دریافت آن اقدام کنید!

 

مزایای ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی (امارات) به صورت خلاصه

با داشتن لایسنس جنرال تریدینگ علاوه بر انجام تجارت در امارات میتوانید در تجارت بین المللی در هر حوزه ایی نیز فعال باشید.
عدم محدودیت در تجارت کالا و خدمات با داشتن لایسنس جنرال تریدینگ.
مالکیت 100 درصدی بدون کفیل اماراتی
دریافت امتیاز نمایندگی
با ثبت شرکت جنرال تریدینگ نیازی به ارائه گزارش بازرسی سالانه نمی باشد و حتی به انتخاب بازرس از میان اعضای شرکت خود نیز نیاز ندارید.

✔️امکان افتتاح حساب بانکی با کمترین تشریفات
✔️اخذ اقامت 3 ساله مدیران و خانواده درجه 1 ایشان
✔️یکی از مهترین ویژگی‌های ثبت شرکت با مجوز و لایسنس جنرال تریدینگ نبود عوارض گمرکی و عدم نیاز به پرداخت مالیات است.
✔️امکان ثبت برند تجاری منحصربه‌فرد خود همانند مک دونالد، اپل، سامسونگ و…..بدون امکان ایجاد نام تجاری مشابه در هر جای جهان.
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی و اخذ اقامت خانوادگی با ثبت شرکت در امارات با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید.

09125275120
09354785014
09192130703
09923403991
00971524723169

پست های اخیر

USAIran