jitex
ثبت نام تور نمایشگاه جیتکس 2022 دبی اختصاصی مدیران

نمایشگاه جیتکس 2022 دبی

⁦نمایشگاه جیتکس دبی 2022 (فناوری دبی)

 از ۱۸ الی ۲۲ مهر ۱۴۰۱ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می شود. نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) شناخته شده ترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر شمال، آفریقا و جنوب آسیا است. این رویداد هر سال، برترین ارائه دهندگان فن آوری جهان و منطقه و تعداد مدیران ارشد شرکت های مختلف و متخصصان این صنعت را هم می آورد. نمایشگاه جیتکس هفته فناوری دبی همچنین اقدام به شناسایی جدیدترین تحولات جهانی در صنعت فن آوری اطلاعات و ارائه آنها در بخش رویدادهای جدید و یا برنامه های کنفرانس می کند. نمایشگاه جیتکس امارات فرصتی برای توسعه کسب و کار، شناسایی و ملاقات نزدیک با تامین کنندگان، خرید و سفارش و سفارش نمایندگی محصولات و همچنین یافتن فرصت های جدید برای کسب و کار است. قابل ذکر است این رویداد همزمان با نمایشگاه اینفوکام دبی و در یک مکان و زمان برگذار می‌گردد.
jaitex-2022
نمایشگاه جیتکس 2022 دبی

🔻برگذاری تور نمایشگاه جیتکس 2022

علاقه مندان برای شرکت در نمایشگاه جیتکس دبی می‌توانند از همین حالا برنامه ریزی کرده و با کارشناسان ما در شرکت گروه الیزیا در ارتباط باشند.
نمایشگاه جیتکس دبی 2022 به عنوان مهمترین نمایشگاه فناوری جهان هر ساله در شهر دبی برگزار می‌شود. بزرگترین شرکت‌های فناوری در این نمایشگاه به ارایه دستاوردها و راهکارهای شان در زمینه تکنولوژی می‌پزدارند که از جمله این شرکت‌ها می‌توان به مایکروسافت، سامسونگ، ال جی، دل و اچ پی اشاره کرد.
هنچنین یکی از بخش ها جذاب این نمایشگاه بخش مخصوص به فناوری های نوین هوش مصنوعی و بلاکچین بوده و این نمایشگاه برای علاقه مندان به کسب و کارهای استارت آپ بسیار جذاب خواهد بود.
در چنین نمایشگاه‌هایی که در مدت زمان محدود برگزار می‌شوند، مدیریت زمان یکی از فاکتورهای مهم به بهره برداری بیشتر است. در این میان، خرید بلیط نمایشگاه، خرید بلیط هواپیما و انتخاب هتل در اولیت قرار می‌گیرد.
مؤسسه گروه الیزیا این را برای شما تجار و علاقمندان آسان خواهد کرد ما با امکان برنامه ریزی بیزینسی تور ویژه نمایشگاه جیتکس ،اخذ ویزا فوری ،رزرو بلیط هواپیما،رزرو هتل و برقراری ترانسفر به صورت VIP حضور در نمایشگاه جیتکس 2022 امارات را برای شما  علاقمندان جذاب خواهیم کرد.
محل برگزاری نمایشگاه جیتکس 2022 دبی و اینفوکام 2022 مرکز تجارت جهانی دبی خواهد  بود ؛ از این رو با انتخاب هتل‌های نزدیک به این مجموعه نمایشگاهی و برقراری ترانسفر فرودگاهی و درون شهری می‌توانیم برای شما علاقمندان در هزینه و زمان صرفه جویی کنیم.
مجددا خاطر نشان می‌گردد چهل و دومین نمایشگاه هفته فناوری جیتکس 2022 از18 تا 22 مهرماه برابر با 10 تا 14 اکتبر 2022 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می شود.در نمایشگاه امسال علاوه بر 170 کشور از چهار قاره آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکا ، بیش از 800 استارتاپ ، 4000 غرفه‌دار و1000 سخنران حضور خواهند داشت.

⁦نمایشگاه جیتکس دبی2022 (فناوری دبی)

 از ۱۸ الی ۲۲ مهر ۱۴۰۱ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می شود. نمایشگاه جیتکس دبی (فناوری دبی) شناخته شده ترین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات در سراسر شمال، آفریقا و جنوب آسیا است. این رویداد هر سال، برترین ارائه دهندگان فن آوری جهان و منطقه و تعداد مدیران ارشد شرکت های مختلف و متخصصان این صنعت را هم می آورد. نمایشگاه جیتکس هفته فناوری دبی همچنین اقدام به شناسایی جدیدترین تحولات جهانی در صنعت فن آوری اطلاعات و ارائه آنها در بخش رویدادهای جدید و یا برنامه های کنفرانس می کند. نمایشگاه جیتکس امارات فرصتی برای توسعه کسب و کار، شناسایی و ملاقات نزدیک با تامین کنندگان، خرید و سفارش و سفارش نمایندگی محصولات و همچنین یافتن فرصت های سرمایهگذاری است.

نمایش اولین خودرو پرنده جهان در نمایشگاه جیتکس 2022 دبی

🔻نمایشگاه جیتکس که ماه آینده در دبی برگزار می شود، میزبان اولین پرواز عمومی جهانی یک خودروی پرنده خواهد بود که توسط Xpeng، یک شرکت فناوری پیشرو و سازنده خودروهای ساخته شده است. خودروی پرنده برقی برخاست و فرود عمودی (eVTOL) – به نام X2 – جدیدترین در نسل وسایل نقلیه آینده نگر است که به طور مستقل توسط Xpeng توسعه یافته است. این پرواز ویژه با حمایت شریک رسمی آن، اتاق بازرگانی دبی، در امارات برگزار می شود. این خودروی دو سرنشینه آوانگارد مجهز به سیستم کنترل پرواز هوشمند و قابلیت پرواز مستقل است.جیتکس_دبی بزرگترین رویداد فناوری در جهان است که از 5000 شرکت در دو میلیون متر مربع از نمایشگاهی در مرکز نمایشگاهی تجارت جهانی دبی است. سازمان دهنده این نمایشگاه انتظار دارد که بیش از 100000 بازدید کننده از بیش از 170 کشور در این نمایشگاه پنج روزه حضور داشته باشد که از تجربیات منحصر به فرد برای نمایش دیدن کند.
لطفا برای مشاوره ثبت نام در تورهای  نمایشگاه‌ها در دبی ویژه مدیران  همچنین مشاوره کسب کار و بیزینس پلن و مشاوره مهاجرت  به امارات  از طریق دایرکت یا تماس با خطوط ذیل با ما در ارتباط باشید.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر جهت حضور در این رویداد مهم اقتصادی با شماره های
00971524723169
09125275120
09125490078
09354785014
09192130703
و یا  از طریق دایرکت در پیج رسمی خبری @dubaiinfarsi و یا مراجعه ثبت نام خدمات در وب سایت مؤسسه و گروه الیزیا اقدام نمایند.

پست های اخیر

USAIran