تاسیس-آتلیه-عکاسی-دبی
عکاسی و تاسیس آتلیه عکاسی در دبی

تاسیس آتلیه عکاسی در شهر دبی با اخذ اقامت خانودگی کشور امارات

 

عکاسی-در-امارات

امارات یک مکان هیجان انگیز برای شروع یک تجارت عکاسی است و فرصت های زیادی برای عکاسی تجاری، مد، گردشگری، پرتره، معماری یا عکاسی خبری وجود دارد. با این حال، قبل از اینکه خود را به عنوان یک عکاس آزاد معرفی کنید، باید نبست به اخذ ویزا اقامت اقدام تا مطمئن شوید که حق قانونی برای کسب و کار عکاسی دارید
 
مجوز کار آزاد:
 
بهترین و ساده ترین گزینه دریافت مجوز از سازمان اقتصادی امارات برای اجرای فعالیت های عکاسی آزاد خود در امارات است.
 
مؤسسه حقوقی مهاجرتی گروه الیزیا مجوزهای مربوط  را به متخصصان رسانه، مانند عکاسان و فیلم بردان و اهالی هنر ، ارائه می دهد تا به آنها اجازه دهد به صورت مستقل به عنوان حرفه ای رسانه و عکاسی آزاد کار کنند.
 
مجوز رسانه برای مشاغل آزاد:
 
مؤسسه حقوقی مهاجرتی گروه الیزیا مجوزهای رسانه ای را به متخصصان که فعالیت های مختلفی از جمله تجارت الکترونیک، تبلیغات، تولید رسانه و خدمات عکاسی را انجام می دهند، ارائه می دهد. شما می توانید از میان طیف گسترده ای از بسته ها 
 ویزا اقامت خود را انتخاب کنید.
 
در این مجوز های اقتصادی به صورت مسئولیت محدود وجود یک یا حداکثر 3 سهامدار مجاز است. هر بسته فقط برای یک فعالیت است. برای فعالیت های اضافی، باید برای هر فعالیت هزینه اضافی پرداخت کنید.
 
بسته ها فقط شامل هزینه تشکیل شرکت (صدور مجوز، گواهی تشکیل، MOA و AOA) می شود. سایر هزینه ها برای کارت مهاجرت، ویزای سرمایه گذار، هزینه های پزشکی، هزینه برچسب ویزا و انگشت‌نگاری و بیومتریک و آیدی کارت شهروندی صاحب مجوز و لایسنس و هزینه تغییر وضعیت  پیش بینی شده است .
 تاییدیه های خارجی نیز در بسته گنجانده نشده است. هزينه تاييديه هاي خارجي در صورت نياز به عهده مرجع ذيربط خواهد بود.
آتلیه-عکاسی-دبی
 
فعالیت های عکاسی مجاز در مجوز عکاسی و استدیو :
 
اینکه کدام مجوز عکاسی برای شما مناسب‌تر است، به فعالیت‌های عکاسی که قصد انجام آن را دارید بستگی دارد. 
شما می توانید فعالیت های عکاسی زیر را انجام دهید:
 
1. تولید عکس های تجاری و مصرفی :
 
عکاسی پرتره برای استفاده در پاسپورت، مدرسه، عروسی و غیره.
 
عکاسی برای تبلیغات، مد، املاک، گردشگری، یا ناشران
 
عکاسی هوایی
 
فیلمبرداری از رویدادهایی مانند عروسی، مجالس و غیره
 
2. پردازش فیلم :
 
توسعه، چاپ و بزرگ‌نمایی از نگاتیوهایی که از طریق مشتریان یا فیلم‌های سینمایی تهیه می‌شوند
 
آزمایشگاه های تولید فیلم و چاپ عکس
 
فتوشاپ یک ساعته
 
نصب اسلایدها
 
کپی و بازیابی یا روتوش شفاف عکس ها
 
مجوزهای مورد نیاز برای عکاسی/فیلم برداری در مکان های عمومی:
 
قوانین و مقررات مربوط به فعالیت عکاسی و فیلمبرداری و خدمات استدیو 
توجه کنید عکس گرفتن از مردم موضوعی حساس در فرهنگ محلی امارات است. همچنین عکس گرفتن از زنان و خانواده ها در امارات در اماکن عمومی ممنوع است.
 
اگر روی یک کمپین تجاری کار می کنید، باید مجوزهای لازم را دریافت کنید که به شما امکان می دهد در یک مکان عمومی عکس برداری کنید.
 
جاذبه های گردشگری مانند مراکز خرید نیز نیاز به دریافت مجوز قبل از بازدید دارند.
 
همچنین برای کلیک بر روی تصاویر با دوربین های حرفه ای در اطراف اکثر هتل ها به تایید قبلی نیاز دارید.
 
طبق قانون امارات متحده عربی، گرفتن عکس یا فیلم از افراد بدون رضایت آنها مجازات دارد. اگر عکس یا ویدیوی شما حریم خصوصی شخص دیگری را نقض کند، ممکن است با عواقب جدی روبرو شوید.
 
عکاس یا فیلمبردار نگهداری، نمایش، به اشتراک گذاری، نمایش، توزیع یا انتشار عکس ها یا فیلم های ویدئویی یک فرد بدون اجازه آنها در امارات متحده عربی غیرقانونی تلقی می شود.
 
شما نمی توانید کار شخص دیگری (عکس یا ویدیو) را بدون رضایت آن شخص به صورت آنلاین پست کنید. همچنین، شما نمی توانید بدون رضایت قبلی شخصی را به صورت آنلاین تگ کنید.
 
به دلایل امنیتی، گرفتن فیلم از مناطق ممنوعه، از جمله سازمان های دولتی، تأسیسات مهم، ساختمان های سیاسی و مکان های نظامی غیرقانونی است.
شما می‌توانید برای اخذ لایسنس و مجوز های مربوط به همراه اخذ اقامت خانوادگی امارات متحده عربی از طریق وکلای خود در موسسه حقوقی مهاجرتی گروه الیزیا اقدام نمایید پس همین الان برای اینکار و داشتن درآمد ارزی اقدام و یا ما تماس بگیرید.

آتلیه-عکاسی-در-دبی

پست های اخیر

USAIran