ترانسفر در امارات و شهر دبی

ترانسفر در امارات و شهر دبی

تمامی نکات درباره ترانسفرهای وی آی پی در دبی

دبی شهری پر زرق و برق و مقصدی بسیار لوکس و جذاب می باشد. سفر به این شهر بدون داشتن برنامه می تواند برای شما عزیزان به از دست رفتن زمان و هزینه بیانجامد. ما در وب سایت ELIZIAGROUP در کنار شما عزیزان هستیم تا علاوه بر برنامه ریزی تفریحات سفر شما، در زمینه ترانسفر در دبی نیز در کنار شما باشیم تا با خیالی آسوده در این شهر پر تردد، رفت و آمد کنید.

در مطالب قبل پیشتر در به بررسی روش های رفت و آمد با وسایل نقلیه عمومی در دبی پرداخته بودیم. حال نوبت آن است تا ترانسفر خصوصی برای شما اختصاص دهیم. ترانسفر های خصوصی VIP شامل مبداء و مقصد فرودگاه می باشد و یا از هتل شما به مراکز خرید و مراکز تفریحی را پوشش
می دهد.
تمامی خودرو هایی که در ترانسفرهای وب سایت ما به کار گرفته می شوند خودروهای به روز و رده بالا می باشند و توسط رانندگان مجرب استفاده تا می شوند تا مسافرین دبی با خیالی آسوده در این شهر به رفت و آمد بپردازند. ترانسفرهای ما همگی در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه برای شما عزیزان ارائه خواهد شد.

ترانسفر فرودگاهی دبی

دبی دارای دو فرودگاه بین المللی با نام های فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه آل مکتوم می باشد. مقصد تمامی ایرلاین ها از مبداء ایران به دبی و برعکس، فرودگاه بین المللی دبی با علامت اختصاری DXB می باشد. این فرودگاه دارای ۳ ترمینال اصلی می باشد که عموماً پروازهای ایرانی به ترمینال شماره ۱ انجام می گیرد.
تمامی خودرو هایی که در ترانسفرهای مؤسسه ELIZIAGROUP به کار گرفته می شوند خودروهای به روز و رده بالا می باشند و توسط رانندگان مجرب استفاده تا می شوند تا مسافرین دبی با خیالی آسوده در این شهر به رفت و آمد بپردازند. ترانسفرهای ما همگی در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و حداقل هزینه برای شما عزیزان ارائه خواهد شد.

انواع خدمات ترانسفری در دبی

1-ترانسفر فرودگاهی

برای ثبت درخواست ترانسفر از فرودگاه بین المللی دبی به هتل تنها کافی است شماره پرواز و تاریخ پرواز خود را به بخش واحد ترانسفر دفتر ما در دبی یا تهران اعلام کنید و زمانی که شما از فرودگاه خارج شوید راننده های ما آماده خدمت به شما عزیزان خواهند بود. همچنین برای مسیرهای برگشت از هتل به فرودگاه دبی نیز تنها کافی است تاریخ، ساعت ترانسفر، نام هتل و شماره اتاق را پس از خرید به ما اعلام کنید تا خودروهای ما در ساعت اعلام شده توسط شما در محل حضور داشته باشند.

2-ترانسفر به مراکز خرید دبی

در شهر دبی ممکن است مسافرین به دلایلی چون شیوع ویروس کووید-۱۹ و یا راحتی هرچه بیشتر، تمایل به ترانسفر خصوصی به مراکز خرید دبی داشته باشند. با توجه به اینکه مراکز خرید بسیار خوب این شهر چون دبی اوتلت مال که یکی از برترین مراکز خرید اوتلت در دبی می باشد، در خارج از محدوده شهری قرار گرفته اند، رفتن به آن ها شاید کمی سخت باشد، از این رو ما به شما عزیزان ترانسفر خصوصی به مراکز خرید دبی را پیشنهاد می کنیم. به یاد داشته باشید که زمانی که دست پر از مراکز خرید قصد بازگشت به هتل را دارید یک ترانسفر آسوده می تواند از خستگی چندین ساعت خرید در مراکز خرید، بکاهد.

برای استفاده از این نوع ترانسفر نیز کافی است اطلاعات خود را به واحد ترانسفر در دبی یا تور لیدر مؤسسه ELIZIAGROUP اطلاعات دهید و جزئیات مربوط به تاریخ، ساعت و نام هتل و شماره اتاق خود را جهت هماهنگی اعلام فرمایید.

3-ترانسفر به مراکز تفریحی دبی

یکی دیگر از خدمات ارزنده ما در دبی به شما مسافرین محترم دبی، ترانسفر به مراکز تفریحی دبی می باشد. بسیاری از شما عزیزان به همان دلایلی که پیشتر گفته شد همچون بیماری کووید-۱۹، راحتی بیشتر در مسیر رفت و آمد، تمایل به استفاده از ترانسفر VIP خصوصی در ترانسفر به مراکز تفریحی دبی چون پارک های آبی، شهر بازی ها و سایر مراکز تفریحی داشته باشید. جهت داشتن آسایش و ثبت لحظاتی خاطره انگیز انتخاب ترانسفر خصوصی می تواند امن ترین و در عین حال بهترین و کم هزینه ترین روش برای شما عزیزان باشد.

پست های اخیر

USAIran