ثبت-نام-لاتاری
ثبت نام لاتاری آمریکا 2024

ثبت نام لاتاری آمریکا 2024

 

موسسه حقوقی مهاجرتی گروه  الیزیا در زمان ثبت نام قرعه کشی لاتاری 2024 در کنار شما بوده و این کار را برای شما تسهیل خواهد کرد، متقاضیان جهت شرکت در این قرعه کشی بزرگ ملزم به ارسال مدارک خواسته شده از سوی اداره مهاجرت آمریکا و پر کردن فرم ثبت نام در مدت زمان مشخص شده می باشند. مهلت ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا از امروز به تاریخ 13 مهر ماه آغاز و تا 17 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
دولت آمریکا، با هدف ایجاد توازن در تنوع نژادی این کشور هر ساله اقدام به برگزاری قرعه کشی لاتاری ( Lottery )، در سراسر کشور های دنیا کرده و از بین شرکت کنندگان این قرعه کشی، به 55000 هزار نفر از آنان که موفق به برنده شدن در لاتاری شده اند گرین کارت یا همان مجوز اقامت دائم آمریکا را اختصاص می دهد.
لاتاری-2024

شرایط ثبت نام لاتاری 2024

شرایط ثبت نام در این قرعه کشی، بسیار راحت بوده و نیاز به داشتن هیچ مدرک خاصی نیست، اما به تازگی با توجه به قوانین دوره های گذشته لاتاری، برای شرکت در لاتاری سال 2024، داشتن پاسپورت معتبر الزامی می باشد و تنها افرادی که دارای این شرایط هستند قادر به شرکت در این قرعه کشی، می باشند.
افراد، برای شرکت در قرعه کشی بزرگ لاتاری، ملزم به ثبت نام در این قرعه کشی هستند، آنان می بایست در مهلت زمانی تعیین شده مدارک مورد نیاز را به همراه فرم ثبت نام تکمیل و از طریق سایت مربوطه به نشانی dvprogram.state.gov، جهت شرکت در این قرعه کشی، ارسال کنند. در ادامه، در رابطه با زمان ثبت نام در لاتاری 2024، مهلت ثبت نام لاتاری سال 2024 و همچنین نکاتی درباره مهلت ثبت نام لاتاری برای شرکت کنندگان این بخت آزمایی، آورده شده است.
متقاضیان، می بایست برای ثبت نام در این قرعه کشی، در صورت داشتن شرایط مورد نیاز از تاریخی که اداره مهجرت آمریکا اعلام می نماید، مجاز به ثبت نام در لاتاری و ارسال مدارک خود از طریق سایت مربوطه می باشند.

زمان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا

ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا از 13 مهر ماه سال 1401 آغاز و تا روز سه شنبه 17 آبان ماه همان سال ادامه خواهد داشت.
دقت شود که برای ثبت نام لاتاری 2024، پاسپورت معتبر، پاسپورتی است که در روز ثبت نام، حداقل یک روز از تاریخ اعتبار آن باقی مانده باشد. اما برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا نیازی به ارائه پاسپورت نبوده و متقاضیان می توانند بدون پاسپورت در این قرعه کشی شرکت کنند.
مهلت ثبت نام لاتاری 2024
پس از شروع تاریخ ثبت نام لاتاری 2024،​ متقاضیان جهت شرکت در این بخت آزمایی بزرگ، به مدت 34 روز فرصت دارند تا از طریق سایت اصلی لاتاری، اقدام به ثبت نام و شرکت در این قرعه کشی، کنند. مهلت ثبت نام در این قرعه کشی نیز، از اوایل ماه اکتبر است و تا اواسط ماه نوامبر ادامه پیدا می کند.
مهلت ثبت نام لاتاری 2024 نیز از 5 اکتبر اغاز خواهد شد و تا 8 نوامبر ادامه خواهد داشت.
برای اینکار شما می‌توانید با کارشناسان ما در مؤسسه حقوقی و مهاجرتی الیزیا تماس گرفته یا با بارگذاری مدارک خودتان در قسمت ثبت خدمات سایت درخواست خود را ثبت نمایید.

نکات مهم  درباره ثبت نام لاتاری آمریکا 2024 و مهلت ثبت نام لاتاری 2024

پیش از اقدام به ثبت نام و ارسال مدارک به منظور سهولت هر چه بیشتر در روند ثبت نام لاتاری 2024 و عدم بروز مشکل توسط مؤسسه مهاجرتی الیزیا ، ذکر چند نکته ضروری است. متقاضیان، در هنگام ثبت نام در لاتاری 2024 ملزم به رعایت تمامی نکات ذکر شده می باشند.
🔹متقاضیان تنها در مدت زمان مشخص شده قادر به ثبت نام در لاتاری 2024​، می باشند و مهلت زمان ثبت نام در لاتاری، قابل تمدید نمی باشد.
🔹از آنجایی که تعداد شرکت کنندگان در این قرعه کشی، زیاد است توصیه می شود شرکت کنندگان ثبت نام خود را به روز های آخر موکول نکنند.
🔹هر فرد تنها یک بار قادر به ثبت نام، در هر دوره قرعه کشی لاتاری می باشد.
🔹توجه کنید چنانچه مدارک جعلی و یا اطلاعات اشتباه ارسال گردد، حتی در صورت برنده شدن در قرعه کشی، نتیجه قرعه کشی باطل و حق دریافت گرین کارت از شخص سلب می گردد.
پس از پایان مهلت ثبت نام لاتاری 2024 ​، نتایج قرعه کشی در اوایل ماه مه سال 2025 یا اواسط اردیبهشت ماه سال 1402 اعلام خواهد شد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و زمان ثبت نام لاتاری 2024 در صفحه خبری و حقوقی اینستاگرامی الیزیا  به آدرس ا dubaiinfarsi عضو شوید، همچنین کارشناسان مؤسسه حقوقی مهاجرتی الیزیا  در هر زمان  آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری به سوالات شما عزیزان پیرامون زمان ثبت نام لاتاری آمریکا و سایر خدمات حقوقی مهاجرتی پاسخ دهند.

کجا لاتاری ثبت نام کنیم؟

لاتاری-2024
بهترین و مناسب ترین راه ثبت نام لاتاری ، مراجعه به سایت eliziagroup.Com است.  متقاضیان شرکت در لاتاری می توانند با مراجعه به سایت ELIZIAGROUP هم با ارائه مدارک و اطلاعات خواسته شده در قرعه کشی لاتاری گرین کارت آمریکا شرکت کنند و هم از صحت ثبت نامشان اصمینان حاصل نمایند.
بنابراین برای پیش ثبت نام لاتاری 2024 و همچنین انجام امور بعد از آن، همین الان هم می توانید به سایت ELIZIAGROUPمراجعه کنید و یا حضوری به این موسسه مهاجرتی مراجعه کنید. کارشناسان ELIZIAGROUP با سالها تجربه نه تنها می توانند امور ثبت نام شما را بدون نقص انجام دهند بلکه برای انجام مراحل بعد از برنده شدن هم بهترین انتخاب هستند.

شرایط عکس دیجیتالی ثبت نام لاتاری 2024

پس زمینه عکس باید سفید باشد.
 نیم تنه در عکس مشخص باشد، عکس با فاصله گرفته شود.
 فضای بالای سر و اطراف شانه ها باید کامل معلوم باشد.
 کیفیت عکس واضح، بدون تاری، سایه و روتوش باشد.
 عکس باید کاملا تمام رخ و روبه دوربین باشد.
 محل قرار گیری سر در عکس لاتاری دارای استاندارد خاصی می باشد که حتما از افراد متخصص بخواهید این تنظیمات برایتان انجام بدهند.
عکس باید دارای استاندارد های لازم جهت آپلود باشد.
عکس باید جدید باشد و متعلق به 6 ماه گدشته باشد.
 تصویر مورد استفاده باید ژرفای رنگی ۲۴ بیت در هر واحد تصویری (پیکسل) داشته باشد. عکس های سیاه و سفید ۲۴ بیت یا تصاویر ٨ بیتی پذیرفته نمی شوند.
توجه: تمامی افراد ثبت نامی نیاز به عکس دارند حتی کودکان و نوزادان و این استاندارد برای همه الزامی می باشد.
🔹شرایط عکس لاتاری آقایان
لاتاری-عکس-اقایان
در هنگام عکاسی عینک بر صورت نداشته باشید.
از داشتن زیورآلات مانند گردنبند و … بپرهیزید.
داشتن و یا نداشتن ریش و سبیل در هنگام عکاسی مشکلی ندارد.
موهای سر باید به گونه ای باشد که گردی صورت شخص را نپوشاند.
دندان ها موقع گرفتن عکس نباید مشخص باشد.
🔹شرایط عکس لاتاری بانوان
لاتاری-عکس-خانمها
بانوان محترم متقاضی لاتاری گرین کارت آمریکا توجه داشته باشند، محدودیتی در خصوص حجاب وجود ندارد. شما می توانید عکس با حجاب اسلامی تهیه نمایید.
 آرایش در عکس ویژه لاتاری نباید به میزانی باشد که موجب پوشیده شدن چهره شود.
 داشتن حجاب اسلامی به شرط آنکه گردی صورت مشخص باشد منعی ندارد.
نداشتن زیورآلات مانند گردن بند، گوشواره و… در هنگام گرفتن عکس
درصورتی که لبخند می زنید دندان ها نباید در تصویر مشخص باشد.
🔹شرایط عکس لاتاری نوزادان
لاتاری-عکس-نوزاد
اگر داراي فرزند هستيد و در زمان ثبت نام لاتاری فرزند شما حتی 1 روزه هم باشد بايد طبق شرایط ثبت نام لاتاری از او عکس بگيريد. بدلیل آنکه گرفتن عکس از نوزادان و کودکان بسیار مشکل است، محدودیت سرسختانه ای در عکس آنها وجود ندارد.
اما با این حال می بایست کودک در هنگام گرفتن عکس بیدار باشد. برای راحتی در گرفتن عکس از کودکان و نوزادان می توانید آنها را روی پارچه ای به رنگ روشن بخوابانید و سپس از بالا و به صورت عمود اقدام به گرفتن عکس از فرزندتان کنید.

نکات مهم در خصوص عکس ثبت نام لاتاری

عکس لاتاری یکی از مهمترین قسمت های ثبت نام لاتاری میباشد. اگر با جدیت قصد ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا را دارید، به شما توصیه میکنیم حتماً در آپلود عکس دقت فرمایید.
در صورتی که با عکس نامناسب برای ثبت نام اقدام کنید بصورت خودکار از روند قرعه کشی حذف میشوید.
لذا عکس لاتاری نکته مهمی در ثبت نام لاتاری است و باید به این موضوع توجه ویژه شود.
توجه داشته باشید که سیستم در هنگام ثبت نام توانایی تشخیص استاندارد بودن عکس شما را ندارد.
جهت رفاه حال عزیزانی که امور خود را از طریق مؤسسه حقوقی مهاجرتی گروه الیزیا انجام می دهند، راهنمایی تهیه عکس استانداردبا موبایل در منزل ارائه می گردد و سپس کارشناسان مؤسسه حقوقی مهاجرتی گروه الیزیا نسبت به ویرایش آن اقدام می کنند.

نکته خیلی خیلی مهم در ثبت نام لاتاری 2024

در زمان ثبت نام لاتاری خانواده ها توصیه اکید میشود که برای بالا بردن شانس برنده شدن این قرعه کشی بزرگ تمام اعضای خانواده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند یعنی برای زوجین هم مرد و هم زن به صورت جداگانه اقدام نموده بدهی است که در صورت برنده شدن یکی از اعضا خانواده طبق قانون لاتاری زوج یا زوجه میتواند فرد برنده شده در لاتاری را و اخذ  اقامت دایمی امریکا و گرین کارت امریکا همراهی نمایید.

سوالات متداول
1- زمان ثبت نام لاتاری در چه تاریخی است؟
زمان ثبت نام لاتاری در اوایل سال مالی آمریکا می باشد که در متن مقاله به آن اشاره شده است.
2- مهلت ثبت نام لاتاری تا چه زمانی می باشد؟
زمان مهلت ثبت نام در لاتاری بسیار محدود می باشد که در متن مقاله در رابطه با بازه زمانی مهلت ثبت نام لاتاری توضیحات بیشتری آورده شده است.
3- در زمان ثبت نام لاتاری می بایست به چه نکاتی توجه کرد؟
یکی از نکاتی که می بایست در زمان مهلت ثبت نام لاتاری به آن توجه کنید این است که اوایل بازه زمانی ثبت نام لاتاری اقدام به ثبت نام کنید در متن مقاله نیز دیگر نکات مهم بیان شده است.
4-شرایط عکس متقاضی ثبت نام لاتاری چگونه باید باشد.
در پاسخ به این سوال باید گفت که یکی از مهمترین قسمتهای ثبت نام لاتاری امریکا عکس متقاضی بوده که به صورت خلاصه میبایست یک عکس دیجیتالی زمینه سفید جدید بوده که توضیحات دقیق در بخش شرایط عکس لاتاری  در متن مقاله اورده شده است.
مؤسسه حقوقی مهاجرتی گروه ELIZIA با سالها تجربه خدمات مهاجرتی در کشور امارات و ارایه خدمات مشاوره مهاجرتی در کشور امارات و انجام امور حقوقی و مشاوره سرمایگذاری و کسب و کار در کشورهای امارات و انگلستان و همچنین اخذ اقامت خانوادگی فوری و تضمینی امارات و انگلستان و تشکیل پرونده های اخذ ویزا امریکا کانادا و حوزه شینگن و موفقیت در 100 درصد پرونده های کاری با داشتن دفاتر در شهرهای تهران و دبی میزبان شما بوده و انجام خدمات ثبت نام  لاتاری آمریکا را به فصول کاری خود اضافه نموده است خاطر نشان میگردد مثل همیشه شعار تعهد و تخصص سرلوحه کار ما بوده و ما  در تمام مراحل مهاجرت  در کنار شما عزیزان خواهیم بود. لذا خواهشمند است برای مشاوره انواع روشهای مهاجرتی و نیز ثبت نام لاتاری آمریکا در سال 2024 از طریق شماره تلفن های ذیل یا ثبت درخواست خدمات در لینک سایت با ما در ارتباط باشید.
09125275120
09354785014
09192130703
00971524723169
ایمیل:
eliziagroup@gmail.com
صفحه خبری و تحریریه اینستاگرام
dubaiinfarsi

پست های اخیر

USAIran