درباره ما

درباره هلدینگ ELIZIAGROUP بیشتر بدانیم!

مجموعه شرکت‌های هلدینگ ELIZIAGROUP با چندین سال سابقه درخشان در ایران و امارات و با داشتن 4 شرکت و بازوی فعال در زمینه های :

1- حقوقی و مشاوره کسب و کار

2-املاک و مستغلات

3- خرید و جابجایی و تحویل انواع کالا

4-خدمات مسافرتی هتلینگ و تورVIP

در صدد رفع موانع مهاجرت و شروع کسب و کار جدید و اخذ ویزا اقامت خانوادگی ، خرید و فروش و اجاره ملک مسکونی و اداری و تجاری در کشور امارات متحده عربی و همچنین تهیه و ارسال انواع کالا و محصولات و نیز ارائه خدمات مسافرتی VIP به شما هموطنان عزیز بوده و رکورددار بیشترین تعداد ثبت شرکت و مشاوره و مجری شروع کسب و کار جدید و نیز اخذ اقامت خانوادگی کشور امارات در یک سال گذشته است.

هدف اصلی ما در این مجموعه ، ساده‌کردن پروسه ارائه انواع خدمات در کشور امارات میباشد.

ما می‌خواهیم به کمک مشاوران و متخصصان شرکت حقوقی و تحریریه dubaiinfarsi در ابتدا به عنوان یک مشاور و راهنما در کنار شما بوده و با اخذ انواع مجوزهای شغلی و فعالیت کاری و همچنین دریافت ویزای اقامت خانوادگی، شروع یک کسب و کار دلچسب و پر درآمد را برای شما در کشور امارات تسهیل نماییم.

ما با کارشناسان خبره و متعهد شرکت ELIZIA REALSTATE و با همکاری با پروژه ها و شرکت‌های بزرگ ساختمانی در شهر دبی رویای داشتن ویلا و آپارتمان مسکونی و اداری شما را در یکی از بهترین شهر های جهان به واقعیت تبدیل میکنیم.

ما در تلاشیم به کمک متخصصان بازرگانی و حمل و نقل شرکت ELIZIA CARGO تهیه و ارسال هر نوع کالایی را برای شما فراهم نماییم.

ما در صدد این هستیم که به کمک کارشناسان شرکت مسافرتی GHASRALNOOR به صورت ویژه برای شما هموطنان عزیز خاطره ایی زیبا و فراموش نشدنی از سفر به کشور امارات فراهم نماییم. و بدون شک این مهم به پشتوانه تعهد و بیش از یک دهه تجربه تیم کارشناسی خبره ما و همراهی و اعتماد شما عزیزان محقق می‌گردد.

انجام کلیه خدمات حقوقی در ایران و امارات

لازم به توضیح است که ما تنها مؤسسه حقوقی در کشور امارات هستیم که برای حفظ منافع مراجعین و موکلین خود کلیه امور و خدمات حقوقی خود را تحت قرارداد و نظارت وکیل پایه 1 دادگستری انجام می‌دهیم

اطمینان و اعتماد شما سرمایه ماست

USAIran